Sieť profesionálnych salónov starostlivosti o tvár a telo YASUMI bola vytvorená pre ľudí, ktorí si cenia krásny vzhľad a dobrú náladu. V japončine znamená „yasumi“ odpočinok, dovolenka, a preto je v sieti YASUMI ponúkaných množstvo procedúr s charakterom rituálov, počas ktorých sa kozmetológovia a fyzioterapeuti starajú o telo, psychiku a upokojenie zmyslov.

Ošetrenia sa vykonávajú s náležitou starostlivosťou a pokojom v hudobnom a aromatickom prostredí. Kvalifikovaní pracovníci podporovaní najnovšími technológiami vyberajú individuálny program starostlivosti. Všetky ošetrenia sú založené na najkvalitnejších prípravkoch YASUMI vyrobených v popredných francúzskych a španielskych laboratóriách.

Každý salón YASUMI ponúka širokú škálu starostlivosti o tvár – čistenie, hydratáciu, exfoliáciu, lifting, ošetrenie proti vráskam, starostlivosť a tvarovanie tela, ako aj relaxáciu.

Salón Krásy

YASUMI INŠTITÚT ZDRAVIA A KRÁSY

Čo môžete očakávať?

ČO VÁM MÔŽEME PONÚKNUŤ

Máme veľmi širokú škálu ošetrení tváre. Špecializujeme sa tiež na trvalé odstránenie chĺpkov. Vykonávame ošetrenie tela. Máme útulné izby, kde si môžete dopriať mimoriadny relax s relaxačnou hudbou a kúzlom vôní. Neustále zlepšujeme svoju kvalifikáciu vďaka početným školeniam a kozmetickým sympóziám.

Za čo nás naši zákazníci cenia?

NAŠI ZAMESTNANCI

K potrebám našich klientov pristupujeme vždy individuálne. Spoločne pracujeme na postupe, aby sme dosiahli čo najlepšie výsledky. Hovoríme úprimne o očakávaných efektov. Máme stály tím kozmetológov, ktorý výrazne uľahčuje prácu so zákazníkmi.

Čakáme na vás …. S nami sa budete cítiť ako doma! Vieme, že zostanete dlhšie! 🙂

Karolina
Profesionálka v oblasti diagnostiky kožných problémov s dlhoročnými skúsenosťami. Špecializuje sa hlavne na anti-aging terapie. Absolvovala množstvo kurzov a školení.…
Gabika
Profesionálka v ošetrení tváre a tela. Má širokú škálu vedomostí, čo sa premieta do správne zvolených metód ošetrenia a ich…

Profesionálka v oblasti diagnostiky kožných problémov s dlhoročnými skúsenosťami. Špecializuje sa hlavne na anti-aging terapie. Absolvovala množstvo kurzov a školení. Vykonáva trvalé odstraňovanie chĺpkov, ošetrenie tela, úpravu rias a make-up. Vyznačuje sa neobvyklou jemnosťou a duševným pokojom, ktoré v kombinácii s rozsiahlymi znalosťami získanými počas štúdia a práce zaručujú klientom odborné poradenstvo v oblasti ošetrovania tváre.

Profesionálka v ošetrení tváre a tela. Má širokú škálu vedomostí, čo sa premieta do správne zvolených metód ošetrenia a ich účinnosti. Pre klienta hľadajúceho relax vyberie tie správne relaxačné ošetrenia, vďaka ktorým si telo i myseľ odpočinú od každodenného života. Medzi jej silné výhody patria manuálne zručnosti, pocit zodpovednosti pri vykonávaní postupov, trpezlivosť a osobná kultúra. Budete sa s ňou cítiť slobodne.